החשיבות שבשיפוץ מעליות לשימור ערך הנכס

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם

אחד הדברים המסייעים בשמירה על ערך הנכס, הוא ביצוע פעולות שונות של תחזוקה ושיפוצים. כל בעל נכס יודע שבצד התועלת וההכנסה שהנכס מניב עבורו, קיימת החובה להשקיע ממון ומחשבה בעבודות תחזוקה ושיפוצים. זאת, על מנת שהמבנה יוכל להמשיך ולשרת את כל המשתמשים, בין אם מדובר במשתמשים קבועים ובין אם מדובר במשתמשים המגיעים למקום באופן חד פעמי למטרות שונות. אחד החלקים העיקריים במבנה, הוא המעליות המשרתות את המשתמשים במבנה. מה תפקידן של המעליות במבנה? מדוע חשוב להשקיע בשיפוץ המעליות? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בנושא.

החשיבות שבשיפוץ מעליות לשימור ערך הנכס
החשיבות שבשיפוץ מעליות לשימור ערך הנכס

 

המעליות ותפקידן במבנה

כל מבנה עסקי, אמור לשרת את כל המשתמשים בו ולהעניק להם את התועלת המכסימלית.בעלי העסקים, השוכרים חללים במבנה, חייבים לדעת שכל מי שמגיע למבנה, יוכל להגיע אליהם במהירות הרבה ביותר, ובעיקר בנוחות הרבה ביותר האפשרית. אם המיקום של המבנה הוא איכותי, ואם הלקוחות הפוטנציאליים יכולים להגיע אליו בקלות, אזי העסקים בקומת הכניסה צפויים לקבל ביקורים רבים של קהל הלקוחות המגיעים למבנה. ואולם עבור עסקים בקומות העליונות או התחתונות עלולים להיפגע, אם ללקוחות לא תהיה גישה נוחה אליהן. כיוון שהמעליות הן בדרך כלל האמצעי היעיל בהיתר למעבר בין הקומות, הרי שהעדר מעליות או, לחילופין, מצב שבו המעליות אינן פועלות כסדרן, עלול למנוע מקהל הלקוחות מלהיחשף לעסקים בקומות שאינן קומות הכניסה. כתוצאה, עסקים הנמצאים בקומות המרוחקות מקומת הכניסה עלולים לחוות ירידה במספר הלקוחות, עד כדי סכנה ממשית לקיומו של העסק.

מעוניינים בשיפוץ מעלית? פעמים רבות אנו משתמשים במקדח יהלום על מנת לעשות את העבודה בצורה מיטבית.

שיפוץ מעליות ושמירה על ערך הנכס

המסקנה המתבקשת מכל האמור לעיל היא, שבבניינים שבהם המעליות פועלות כסדרן, ללא תקלות וללא בעיות, וככל שהן יכולות להעביר מספר גדול יותר של מבקרים מקומה אחת למשנה, כך יגדל גם הסכום ששוכרי חללים, בעיקר בקומות העליונות או התחתונות של העסק, יהיו מוכנים לשלם עבור החלל אותו הם שוכרים לצרכי העסק. ואם לתרגם את כל האמור לעיל למסקנה אחת פשוטה – שיפוצים של מעליות לא רק שומר על ערך הנכס, אלא עשוי אפילו להעלות אותו. זאת, כיוון שההכנסות ממנו יגדלו, והפופולאריות שלו בקרב המבקרים תעלה. מנגד, הימנעות מהשקעה בשיפוץ הנכס בכלל, ובשיפוץ ותחזוקת המעליות בפרט, עלולה לפגוע פגיעה אנושה הן ברצון של בעלי עסקים לשכור חללים בעסק והן ברצון של המבקרים להגיע למקום. זאת, כיון שמעליות תקולות או בעייתיות, פוגעות בהנאה של הלקוחות הפוטנציאליים המבקרים במבנה, ברצון שלהם לבלות בו ומכאן גם בפוטנציאל שלהם להוציא כסף באחת או יותר מהחנויות הממוקמות בו.

כל בעל מבנה חייב להכיר בעובדה שצוינה כבר בראשית המאמר והיא – העדר השקעה, ובמיוחד שיפוץ מעליות, עלולה לחזור כבומרנג אל בעלי המבנה, לגרום להפחתת ההכנסות וכתוצאה בלתי נמנעת – לירידה משמעותית בערך הנכס. מנגד, השבחת הנכס והשקעה נכונה, בתחזוקת מהליות והמבנה בכלל, יעלו את הערך של הנכס ואת ההכנסות שהוא מניב לבעליו.

למידע נוסף על שיפוץ מעליות ואחזקת בניין: https://www.chik-chack.co.il

בחור צעיר קורא ספר ולומד
לימוד עצמי לפסיכומטרי – האם זה אפשרי?

בעולם העסקים והאקדמיה, הבחינה הפסיכומטרית מהווה כלי מפתח להערכת כישוריהם של מועמדים למוסדות לימודיים ומשרות תעסוקה שונות. הבחינה הפסיכומטרית בישראל מודדת שלוש מיומנויות: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית, והיא מחולקת

קרא עוד >>