5 עצות זהב שיחסכו לך אלפי שקלים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם

כל אחד היה רוצה להצליח לחסוך כמה אלפי שקלים בשנה ככה סתם, בלי להתאמץ במיוחד.

אם תחשבו על זה רגע, תגלו כי לחסוך כמה אלפי שקלים בשנה זה שווה ערך להרוויח עוד כמה אלפי שקלים בשנה – רק בפחות מאמץ.

אז למה זה כל כך קשה? כי רוב האנשים חושבים שזה מאוד קשה לצמצם הוצאות ולחסוך כסף.

אייל פז ייעוץ פיננסי מבקש להבהיר שזה לא נכון ומציע חמש דרכים שתהנו ליישם, כדי לחסוך אלפי שקלים בשנה.

 

חיסכון של עשרות אחוזים בקניית מוצרי בסיס

הקפידו לקנות ברשתות השיווק הזולות, השתמשו בתווי קניה וקופוני הנחה שיקנו לכם עוד כמה אחוזי אחוזי הנחה בכל קניה, בדקו אם אפשר לרכוש תווי קניה מוזלים דרך מקום העבודה שלכם די לחסוך בעוד כמה אחוזים, שימו לב למועדים קבועים של הנחות על מוצרי בסיס כגון בשרים, מאפים ועוד והשתדלו לבקר בסופר דווקא במועדים אלה.תוכלו להגיע לחמישים אחוזי הנחה במועדים הנכונים.

 

רכישה מוזלת של כניסות לאטרקציות

בילויים נוגסים נתח ניכר בהוצאות החודשיות ואפשר לצמצם גם את ההוצאה הזאת על ידי רכישה חכמה – דרך אתרי רכישה קבוצתית כמו גרופון למשל, רכישת כרטיסים דרך מקום העבודה ורכישת כרטיסים מוזלים דרך חברות האשראי. גם כאן אתם יכולים לחסוך חמישים אחוזים מהמחיר המלא של הכרטיס, בין אם מדובר על קולנוע, פארק מים, טיול קארטינג ואפילו לינה במלון או צימר.

 

חיסכון בחשמל שלא יעשה לכם חושך בעיניים

נכון שהסבתות שלנו היו מפעילות סטופר לפני הדלקת הדוד, מכבות את האור ביציאה מכל חדר ונמנעות מהפעלת מזגן. נכון שאתם לא רוצים לחיות ככה ואפשר להבין אתכם, אבל אם תפחיתו את העוצמה של המזגן, תקפידו לכוון את המקרר לטמפרטורה מדויקת ותתלו כביסה במקום להפעיל מדיח, תוכלו לחסוך מאות שקלים בשנה.

 

חבילות שירות שלא יכבלו אתכם למחירים גבוהים

בנקים, חברות תקשורת, חברות אשראי וכל יתר החברות הגדולות והתאגידים שמרוויחים מכם באופן קבוע על בסיס חודשי וגם שולחים יד לחשבון הבנק שלכם בחסות הוראת הקבע שעשיתם לפני שנים, יכולים להוזיל משמעותית את המחירים שאתם משלמים להם, אם רק תתעקשו ותבקשו הנחה באופן שלא משתמע לשתי פנים.

צריך להתקשר לחברה הרלוונטית, להודיע להם שאתם מבקשים הנחה, או שיפור בתנאים ואם הם לא משתפים פעולה – תמיד אפשר לאיים שאתם תעברו לחברה אחרת, עם מחירים טובים יותר – וגם לקיים.

 

אוכלים בחוץ

רוב האנשים מוציאים אלפי שקלים בשנה על אוכל מוכן – מסעדות, מזנונים, פיצוציות, שתיה קלה, ארוחת פועלים, או חגיגה במסעדה. כל אלה מגיעים לסכומים גדולים מאוד, שאפשר לחסוך בקלות, אם מביאים לעבודה אוכל מהבית, נמנעים משתיה מתוקה (שהיא גם משמינה ולא בריאה), או קונים כריך במזנון המוזל של מקום העבודה.

 

לסיכום

5 דרכים פשוטות, שגם אם תצליחו ליישם רק אחת מהן, תוכלו לחסוך מאות, אם לא אלפי שקלים בשנה. שווה, לא?

 

מזוודה עם