מי הצרכנים העיקריים של יונדאי  i10

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם

דגם יונדאי i10 הוא רכב מושלם בעבור צרכנים אשר מחפשים רכב מיני חסכוני אשר מאובזר במערכת בטיחות מתקדמת. כיצד תוכלו גם אתם לבצע רכישה של הדגם הנמכר בישראל? להלן הפרטים.

 

יונדאי i10 – רכב פנאי מושלם

יונדאי i10 נחשב לאחד הרכבים הנמכרים בישראל, ולא בכדי. מדובר ברכב עירוני מושלם אשר מאובזר במערכות בטיחות מתקדמות, עיצוב ספורטיבי וצעיר וכן תא נוסעים רחב ומשופר. בנוסף, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי i10 הוא דגם עירוני, ולכן קהל הצרכנים של יונדאי מורכב מצרכנים אשר מתגוררים בסביבה עירונית ולכן מחפשים רכב קומפקטי איתו יוכלו להתנהל באופן נוח במרחב העירוני הצפוף. עם זאת, בשנים האחרונות החלו לרכוש צרכנים אשר בדרך כלל לא רכשו רכבי פנאי את רכב היונדאי, וזאת בשל העובדה כי מדובר ברכב חסכוני מאוד מבחינת צריכת הדלק. למעשה, חברת יונדאי שמה דגש מזה שנים רבות על פיתוח של מערכות ייחודיות אשר מאפשרות לחסוך מבחינת צריכת הדלק, ולכן ביחס לדגמים דומים יונדאי i10 ניצבת בראש, כתוצאה מצריכת דלק נמוכה וכן תוצאות מצוינות של מבחני ריסוק. כתוצאה מכך, זוכה רכב יונדאי i10 לתואר רכב פנאי מושלם.

רכב

 

מהם הפיצ'רים החדשים של יונדאי i10 החדשה?

חברת יונדאי העולמית השיקה לא מכבר את דגם יונדאי i10 החדשה, דור שלוש. ביחס למתחרות, יונדאי i10  החדשה מאופיינת בתחושה של מרחב גדול יותר על אף כי מדובר ברכב מיני, וזאת בשל שינויים אותה ביצעה חברת יונדאי מבחינת הרוחב, הגובה וכן שינוי תא הנוסעים, כמו גם שיפור שדה הראייה של הנהג באמצעות תא מרווח. נוסף על כן, יונדאי i10 החדשה מאובזרת במערכות בטיחות מהמתקדמות בעולם כמו גם בפיצ'רים ייחודים אשר כוללים בין היתר יכולת שליטה מלאה מההגה, מערכות טכנולוגיה וכן מצלמות וחיישנים לצורך הכוונה. היתרון הבולט של יונדאי i10 טמון גם בעיצוב, וזאת בשל עיצוב צעיר וחדשני אשר מתאים מאוד לסביבה העירונית וכן לצרכנים אשר מחפשים לרכוש רכב מצוין אך גם מעוצב עמו ניתן להתנהל בסביבה עירונית, כמו גם בתנאי שטח.

 

רכישת יונדאי i10 החדשה – הכירו את מסלול אמריקה

סוכנות הרכב ביג ליס נחשבת לסוכנות רכב מובילה בתחומה, וזאת בשל העובדה כי הסוכנות מציעה מסלול אמריקה, מסלול ייחודי אשר מאפשר לכם לבצע רכישה של דגם יונדאי i10 במחיר מצוין ועם החזר חודשי קבוע. באמצעות נציגי החברה אשר מתמחים בתחום מזה שנים רבות תוכלו להיות רגועים כי אתם מבצעים רכישה מצוינת אשר תשרת אתכם למשך שנים רבות, וזאת בשל שורת היתרונות אותם ציינו. אם אתם צרכנים אשר מחפשים רכב פנאי עירוני חסכוני בדלק, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם נציגי החברה דרך האתר: https://big-lease.co.il או בחיוג למספר 1-700550650.