מוניטורים מומלצים לאולפן הקלטות

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם

הקלטה באולפן ביתי כמו גם מקצועי מחייבת שימוש במוניטור מקצועי, לצורך יצירת בקרת צליל מדויקת. מהם המוניטורים המומלצים כיום בשוק והיכן תוכלו לרכוש? על כך ובהרחבה – במאמר הבא.

 

מוניטור לאולפן הקלטות – חלק בלתי נפרד מהקלטה מקצועית

מוזיקאים אשר מקליטים באולפן מחויבים להשתמש בציוד הטוב ביותר בשוק, כאשר אחד המוצרים החשובים אם לא החשוב שבהם הוא כמובן המוניטור. מוניטורים אולפנים נמכרים באמצעות חברות מקצועיות בלבד, וזאת בשל העובדה כי כיום המוניטורים הינם מוניטורים חדשנים אשר מיוצרים ע"י חברות מומלצות כגון DYNAUDIO,M-AUDIO,AKAI  ועוד. המוניטור הוא כלי חשוב מאוד באולפן הקלטות מקצועי או ביתי, וזאת לאור העובדה כי המוניטור הוא כלי אשר אחראי על יצירת בקרת צליל ותצוגה בעת ההקלטה. הנפקת הצליל באמצעות מוניטור היא איכותית, אולם האיכות של הסאונד נקבע על פי רוב לפי הגודל של המוניטור, כמו גם האקוסטיקה. לכן, בחירה של מוניטור עשויה להיות מבלבלת לא רק בעבור אולפנים מקצועיים אלא בעיקר בעבור אולפנים ביתיים אשר לרוב הם קטנים ומשום כך מחייבים רכישה של מוניטור קטן.

מיקרופון מקצועי

כיצד לבחור מוניטור לאולפן הקלטות?

רכישה של מוניטור היא רכישה משמעותית לטווח הרחוק, ולכן חשוב מאוד לבצע תהליך רכישה מושכל. ראשית כל, עליכם לחשוב לעומק מהו הסכום אותו תרצו להשקיע לטובת הרכישה, כאשר טווח המחירים של המוניטורים יכול לנוע בין 1,500 ₪ ועד 6,000 ₪. בנוסף, מומלץ לרכוש מוניטור אשר מותאם באופן מדויק לאולפן, כמו גם צילום משלים וזאת לאור העובדה כי לרוב בעת הרכישה נרכש גם ציוד משלים למוניטור אשר כולל מוניטורים מוגברים אותם ניתן לרכוש בגודל של 3-5 אינץ. לכן, בעת רכישה יש לחשוב לא רק על התקציב אלא גם על הצרכים התפעוליים הנדרשים. כל זאת בכדי לבצע רכישה של מוניטור איכותי. ברחבי הרשת ניתן למצוא עשרות ביקורות של גולשים אודות מוניטורים, ולכן לקראת תהליך הרכישה בדקו היטב את ההמלצות הן של גולשים וכן המלצות מטעם חברה מקצועית אשר תדע להעניק לכם את המוניטורים הטובים ביותר, כמו גם מומלצים.

 

רכישת מוניטורים איכותיים ומקצועיים באמצעות נציגי חברת קול אנד קוויט

קול אנד קוויט הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בשיווק ואספקה של מוניטורים, מיקרופונים וציוד לאולפן ברמה גבוהה ומקצועית, מזה שנים רבות. נציגי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם לכל אורך תהליך הרכישה, וזאת בכדי שתוכלו לרכוש מוניטורים מצוינים מהחברות המומלצות בעולם אני מיובאות באופן בלעדי ע"י החברה. חברת קולד אנד קוויט חרטה על דגלה מיום הקמתה לספק את הציוד הטוב ביותר בעולם בעבור אולפנים, ולכן תוכלו להיות בטוחים כי אתם רוכשים מוניטור מומלץ אשר נבדק ואושר ע"י הצוות המקצועי של החברה אשר מורכב מהשורה הראשונה של טכנאי הסאונד והציוד הטכני בישראל.

 

כיצד לבנות תיק רשלנות רפואית חזק

רשלנות רפואית היא דוגמה להתנהלות לא תקינה של צוותים רפואיים אשר מובילה לתוצאות קשות אצל המטופלים. כאשר אנשי מקצוע בתחום הבריאות אינם מספקים את רמת הטיפול המצופה, חשוב לדעת כיצד

קרא עוד >>