סקרים – מדוע זה כל כך חשוב לביצוע?

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם

על אף כי רבים סבורים כי ביצוע סקר הוא איננו מדע מדויק, ביצוע של סקרים לטובת שיפור תהליכים בתוך הארגון הן בעבור העובד והן בעבור הלקוח יכול להעניק יתרון משמעותי. מדוע להלן הפרטים.

סקרים – מתן אינדיקציה איכותית

סקרים מהווים בעולם המחקר את הכלי הטוב ביותר בכדי לאמוד פרמטרים שונים, ובכך לגרום לשיפור של תהליכים בתוך הארגון. לא מדובר בנחלתם הבלעדית של בתי עסק גדולים, אלא מדובר באופציה מצוינת גם בעבור עסקים קטנים או בינונים אשר רוצים לשמר את העובדים, כמו גם את הלקוחות. הסיבה לכך היא שבעידן הנוכחי בו חל שינוי משמעותי בהרגלי הצרכן ישנה חשיבות רבה לקבלה של כלים מתקדמים כדוגמת סקרים, בכדי לאמוד פרמטרים שונים וע"פ לבצע שינויים, אשר בכוחם לשמר את הלקוח ולמנוע עזיבה שלו, כמו גם בכדי לאמוד את רמת שביעות של העובד, אשר בלא מעט פעמיים קובעת האם הוא יישאר בארגון או לא.

בדיקת לקוח

סקרים – כיצד זה מתבצע?

ע"פ המומחים של חברת Ci מחקרי שוק, אשר נחשבת כיום לחברה המובילה בענף הסקרים, ניתן לבצע סקרים במספר אופנים מרכזיים, אולם חשוב לזכור כי ביצוע הסקר חייב להתבצע בהתאמה לצרכים, כמו גם לתקציב. למעשה, ניתן כיום לבצע סקרים באמצעות הטלפון, או באמצעות האינטרנט כמו גם במענה על הודעת אסמס וכן מילוי שאלונים, באופן אנונימי – במידה וזה נעשה בכדי לאמוד פרמטרים של העובדים המועסקים בארגון, כאשר לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות. יחד עם זאת, מסבירים המומחים של החברה כי כיום מדובר בכלי הטוב ביותר אשר ניתן לארגונים ולחברות, וזאת משום שמדובר באינדיקציה איכותית אשר נמדדת ונבדקת ע"י מומחים בתחום, אשר גוזרים מהתוצאות מסקנות אשר הן אפקטיביות מאוד לטובת המשך הפעילות השוטפת של הארגון, כמו גם בכדי להעניק אפשרות לבעלי עסקים לבצע שינויים בהתאמה לתוצאות הסקר, ובכך להבטיח כי הארגון מתנהל בצורה הטובה ביותר ובשקיפות מלאה, הן בעבור העובד והן בעבור הלקוח.

מעוניין לבצע סקר? כעת יש לך את הדרך

כאמור, ביצוע של סקרים ע"י חברה מקצועית כמו חברת Ci מחקרי שוק מאפשרת לך לקבל מודל מחקרי מהימן אשר יקדם את העסק או הארגון כמה צעדים קדימה, הן מבחינת צד הלקוח והן מבחינת העובד. על כן, ביצוע של סקרים ע"י חברת Ci יאפשר לך לקבל את הצוות המקצועי הטוב ביותר לצורך ביצוע הסקר אשר מורכב מאנשי מקצוע אשר מומחים בסטטיסטיקה, פסיכולוגיה ומנהל עסקים, כמו גם לקבל החלטות נכונות יותר אשר יובילו ליצירת דרכי פעולה אופרטיביות. לקבלת מידע נוסף וייעוץ ראשוני לגבי ביצוע סקרים, ניתן ליצור קשר במספר 03-9220070 או באמצעות האתר הרשמי של החברה בכתובת http://www.ms-ci.co.il, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם.

פיצויי נזקי גוף
הכול על פיצויי נזקי גוף

חוויתם נזק בגוף? מעוניינים לקבל פיצויים אבל לא יודעים איך? קבלת פיצויים על נזקי גוף יכולה להיות מורכבת והתהליך הינו ארוך ומסובך. על מנת להקל עליכם ריכזנו את כל מה

קרא עוד >>
מחשבון
עשה ואל תעשה בביטוח המשכנתא

ביטוח המשכנתא הוא בגדר חובה באם לוקחים משכנתא מהבנק. בדומה לחוסר הידע של אנשים בתחום המשכנתאות, גם ביטוח המשכנתא עשוי להיות מסובך ולא ברור. הנה כמה כללים בסיסים וחשובים שכדאי

קרא עוד >>