איך לומדים מיינדפולנס

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם

שואלים את עצמכם מזה זמן רב כיצד יהיה ניתן ליהנות משינוי אמתי וזאת כל עוד מדובר על החיים שלכם בכללותם? דעו לכם כי מיינדפולנס זוהי ללא ספק אפשרות שתרצו לקחת בחשבון. אם תתרגלו זאת באופן קבוע תוכלו להיות אנשים הרבה יותר שלווים ורגועים, כאלה אשר יודעים בדיוק כיצד להתמודד עם האתגרים השונים בחיים ולהתמודד אתם בצורה מאוד מוצלחת.

ללמוד מיינדפולנס

חייבים לפעול בצורה נכונה ואחראית – רק עם מדריך מיומן

על מנת ללמוד או לתרגל מיינדפולנס יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם ניגשים אלא מדריך אשר ידע להעניק לכם מענה אישי ולסייע לכם בכל ההיבטים השונים כמו הקורס של סטרונגר https://stronger.co.il/קורס-מיינדפולנס .

בעזרתו של אחד שאתם באמת סומכים עליו תוכלו להבין בדיוק כיצד לתרגל ויתאפשר לכם לדעת את כל ההיבטים השונים אשר נוגעים לנושא. אז שימו לב כי אתם לא מחכים עם העניין כלל וכלל וזאת כאשר אתם מבינים בדיוק במה לבחור על מנת להשיג מבוקשכם. אז אל תתעכבו עם הדבר ושימו לב כי אתם בוחרים לגשת אל הנושא כולו ובצורה הרצינית ביותר שישנה.

 

איכות ההדרכה – בעל חשיבות קריטית

כאשר ניגשים אל הדרכה והסבר אודות מיינדפולנס  אזי תהיו חייבים להיות קשובים לכל הפרטים הקטנים. אך ורק אם תפעלו כך תוכלו להיווכח כי יהיה מדובר בדרך פעולה אשר תביא עמה יתרונות שיהפכו את המצב בו אתם נמצאים להרבה יותר חיובי. אז אל תחכו עם העניין כלל וכלל וגשו בהקדם האפשרי אל גורם שידע להעניק לכם את התשובה השלמה בכל הנוגע לכך. בעזרתו של אחד כזה תשיגו בדיוק את שאתם רוצים.

 

אז שימו לב כי אתם בוחרים להבין בדיוק מה לעשות וזאת כאשר אתם מביאים בחשבון את הנושא וההיבטים השונים אשר נוגעים לו. אך ורק אם תפעלו כך תוכלו להיווכח כי השינוי האמתי יגיע בעצם. רבים מכם בוודאי לא בטוחים אם יהיה מדובר בעניין פשוט או מאתגר במיוחד. ובכן, אם יודעים לקחת הכול ברצינות ולחפש אחר הגורמים המנוסים ביותר אזי יהיה ניתן לראות כי השינוי יהיה בדיוק לפי הציפיות שלכם. דבר שבוודאי כל אחד מכם ירצה בו. אז למה אתם מחכים עם הנושא?

 

מענה אחר ומדויק– אפשרי לחלוטין

על מנת להביא לכדי מצב לפיו תוכלו ליהנות מתשובה אמתית בכל הנוגע לאתגר עמו אתם מתמודדים, כל שעליכם לעשות זה לוודא כי אתם יודעים לקחת את העניין לתשומת הלב שלכם ולהבין אותו באופן מעמיק. רק אם תתייחסו אל התרגול בצורה טובה מספיק תוכלו להיווכח כי הכול יהיה לפי הציפיות שלכם. רצינות תהיה פשוט מאוד חשובה. אז אל תחכו עם העניין ושימו לב כי אתם יודעים לקחת את האתגר ובצורה החכמה ביותר שישנה. הרי בוודאי תרצו להיות במצב כזה לפיו הכול נעשה בדיוק לפי הציפיות שלכם.

בדיוק כמו שמיינדפולנס גורם לאושר כך גם מוזיקה – על הקשר בין מוזיקה לאושר

בחור צעיר קורא ספר ולומד
לימוד עצמי לפסיכומטרי – האם זה אפשרי?

בעולם העסקים והאקדמיה, הבחינה הפסיכומטרית מהווה כלי מפתח להערכת כישוריהם של מועמדים למוסדות לימודיים ומשרות תעסוקה שונות. הבחינה הפסיכומטרית בישראל מודדת שלוש מיומנויות: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית, והיא מחולקת

קרא עוד >>