תחזיקו חזק – רעיונות למחזיקי מפתחות מקוריים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם

לכאורה, מדובר במוצר בסיסי, קטן ויום יומי במיוחד – רוב האנשים לא מייחסים חשיבות גדולה מדי למחזיק המפתחות שלהם. עם זאת, אנחנו יכולים להבטיח ולהוכיח לכם שמחזיקי מפתחות הם חלק חשוב בחיי היום יום שלכם, ולהציע לכם כמה רעיונות עבור מחזיקי מפתחות מקוריים, מיוחדים ומותאמים אישית, שישאירו רושם רב על כל מי שיקבל אותם במתנה.

 

קצת על החשיבות הלא מוערכת דיה של מחזיקי המפתחות

אם אתם קוראים את השורות האלה וקצת מגחכים, אנחנו לא לגמרי מאשימים אתכם – על הנייר, מחזיקי מפתחות הם חפצים יום יומיים ופרקטיים בלבד, שמשמשים עבור עיבוי ונתינת משקל לצרור המפתחות בכדי שלא יאבד בקלות. עם זאת, זה בדיוק מה שהופך אותם לחשובים כל כך – אנחנו מוקפים במחזיקי מפתחות, ומחזיק המפתחות שלנו הופך לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו.

דווקא במצב זה, מחזיקי מפתחות מקוריים ומעוצבים הופכים לחרוטים בזיכרון ובתודעה שלנו יותר מכמעט כל חפץ אחר בסביבה המיידית שלנו. אנחנו בטוחים שאם תנסו להעלות במוחכם עכשיו מחזיקי מפתחות מקוריים שהיו קשורים לצרור הרכב או הבית שלכם בעודכם צעירים, מיד תיזכרו בצורה, הצבע והלוגו שלהם, וזה אומר דרשני. אז איך הופכים את מחזיק המפתחות לבלתי נשכח? איך תשיגו מחזיקי מפתחות מקוריים? הנה כמה רעיונות מעניינים.

 

כמה רעיונות מעניינים עבור מחזיקי מפתחות מקוריים

  • מחזיק מפתחות בהתאמה אישית: אמנם לא מדובר בעיצוב ספציפי, אבל אנחנו תמיד ממליצים על להתאים באופן אישי את עיצוב מחזיק המפתחות שלכם לצרכים שלכם. רוצים לתת מחזיקי מפתחות מקוריים כתשורה לעובדים, עמיתים או לקוחות? תשקיעו טיפה יותר ותוסיפו עליו לוגו או חריטה. הדבר יהפוך אותו לבולט ומשמעותי הרבה יותר.
  • מחזיק מפתחות עם חריטת פנים: עוד רעיון מקורי שכדאי להכיר הוא לשלב במחזיק המפתחות שאתם נותנים כמתנה חריטה של פנים של אדם ידוע. זה יכול להיות פנים של זמר מוכר, של פוליטיקאי אהוד או של כל דמות אחרת שתרצו שיקשרו אליכם – מחזיקי מפתחות כאלה בדרך כלל נשמרים ומוערכים, וזו בעצם המטרה.
  • מחזיק מפתחות משולב בגאדג'ט: זה יכול להיות פנס, ספינר או אפילו "סתם" ציר מסתובב – אבל מחזיקי מפתחות שבהם משולב גאדג'ט פשוט ונחמד יכולים להיות מתנה אטרקטיבית במיוחד, ונוטים להישמר לאורך זמן רב יותר.

 

תתאימו את מחזיק המפתחות באופן אישי – ותיצרו מתנה ייחודית ומקורית

לא משנה באיזה מחזיקי מפתחות מקוריים תבחרו, הדבר החשוב ביותר הוא שתתאימו את מחזיק המפתחות באופן אישי למטרה שלכם. בין אם מדובר בלוגו של החברה שלכם, בחריטה מיוחדת או בכל אלמנט אחר שתבחרו לשלב במסגרת מחזיקי מפתחות מקוריים – תהפכו אותם לשלכם באמת ולמתנה שמראה השקעה ומחשבה ברגע שבו תתאימו אותם באופן אישי. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברה שמתמחה בתחום מחזיקי מפתחות מקוריים, ובהשקעה צנועה יחסית לייצר תשורה מיוחדת ואישית.

מחזיק מפתחות במתנה

בחור צעיר קורא ספר ולומד
לימוד עצמי לפסיכומטרי – האם זה אפשרי?

בעולם העסקים והאקדמיה, הבחינה הפסיכומטרית מהווה כלי מפתח להערכת כישוריהם של מועמדים למוסדות לימודיים ומשרות תעסוקה שונות. הבחינה הפסיכומטרית בישראל מודדת שלוש מיומנויות: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית, והיא מחולקת

קרא עוד >>