איך לשפר את התדמית באינטרנט שלב אחר שלבת

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם

אתר האינטרנט שלך הוא העוגן המרכזי במאמצי השיווק הדיגיטליים שלך. תכנון חווית משתמש נהדרת באתר דורש הבנת הבעיות שיש למבקרים שונים לפתור.

בנוף השיווקי של ימינו, האתר שלך הפך לכלי חזק יותר מתמיד. אתר האינטרנט שלך הוא פעיל 24 שעות ביממה, וככזה, יש לו פוטנציאל להיות הנכס החזק ביותר שלך והמרכז במאמצי השיווק שלך.

עם זאת, מגמות דיגיטליות המשתנות במהירות עלולות לגרום לאתר שלך להרגיש מיושן ומיושן. אמנם לעיתים עיצוב מחדש עשוי להיות אידיאלי, יתכן שלא יהיה לכם זמן או כסף להשקיע בפרויקט כה גדול.

 

כדי לעזור לך להתגבר על אתגר זה, ריכזנו רשימה של מספר שלבים פשוטים שאתה יכול לשפר את אתר האינטרנט שלך כדי שיהיה מועיל ושימושי יותר:

 

שקול שכירת אנשי מקצוע

לעיתים קרובות, בניית אתר תדמית יכולה להיות משימה לא פשוטה. נדרש המון מחשבה על המבנה והתוכן ועל כל פרט קטן. מפתחי אתרים מקצועיים יוכלו לבצע פעולות אלה בצורה טובה ויעילה, מתוך הניסיון הרב שנצבר ולהביא את האתר שלכם לתוצאה הרצויה בקלות.

 

השתמש במרחב הלבן

ייתכן ויש באתר שלך יותר מדי שטח לבן באתר שלהם וכי יש להשתמש בנדל"ן שלא נעשה בו שימוש לפרסום נוסף בשירותיהם. עם זאת, שטח לבן חיוני לעיצוב טוב. שטח לבן הופך את התוכן שלך לקריא יותר ובמקביל מאפשר למשתמש להתמקד באלמנטים המקיפים את הטקסט. שטח לבן סביב טקסט וכותרות מגדיל את תשומת הלב של המשתמשים ב 20%. שטח לבן יכול גם לגרום לאתר שלך להרגיש פתוח, רענן ומודרני.

 

השתמש בתמונות

כאשר מבקרים באתר שלך בפעם הראשונה, הלקוחות הפוטנציאלים יכולים לבחור בקלות צילומים גנריים שכבר ראו במקום אחר או שמזכירים את הסגנון הלא אישי של צילומי המלאי. שימוש בצילומי מאגר יכול להפחית את האמון וגם להתבלט כגנרי ולא ייחודי. לרוע המזל, עמותות אלה עוברות גם לעסק שלך.

בסופו של דבר, אף צילומי מאגר לא יהיו מסוגלים להעביר את המותג, השירותים והמוצרים שלך כמו שאתה רוצה. רק תמונות בפועל שלך יכולות לעשות זאת תוך כדי דיבור ברור עם הלקוח הפוטנציאלי שלך. השתמש בתמונות אסטרטגית והנח אותן באתר שלך כדי לתמוך בתוכן ולאפשר למשתמשים הפסקה חזותית מטקסט, אך וודא שהם רלוונטיים ולא גנריים.

 

כלול כותרות מעוצבות וכתובות היטב

הכותרות והתכנים שלך צריכים להיות מונעים על ידי מה שהלקוחות הפוטנציאליים שלך מחפשים. הכללת מילות מפתח בכותרת שלך חשובה מאוד גם למיקוד ההודעה שלך ולמשוך את הקהל הנכון.

מנועי חיפוש בדרך כלל נותנים לכותרות משקל רב יותר על פני התוכן, כך שבחירת הכותרת הנכונה והפיכתה לבלוט יכולה לשפר משמעותית את יכולת החיפוש שלך. אך חשוב מכך, כותרות מדריכות את המשתמש שלך באתר, ומאפשרות להקל על הסריקה ולמצוא תוכן המדבר אליו ישירות.

אתר בנוי נכון

בחור צעיר קורא ספר ולומד
לימוד עצמי לפסיכומטרי – האם זה אפשרי?

בעולם העסקים והאקדמיה, הבחינה הפסיכומטרית מהווה כלי מפתח להערכת כישוריהם של מועמדים למוסדות לימודיים ומשרות תעסוקה שונות. הבחינה הפסיכומטרית בישראל מודדת שלוש מיומנויות: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית, והיא מחולקת

קרא עוד >>