הכירו את הדייר חזי חיים – דייר שהאח הגדול לא ישכח לעולם

ליהוק לתוכנית ריאליטי הוא לא עניין של מה בכך. המלהקים בוחרים את המתמודדים הסופיים לכניסה לתוכנית בפינצטה, לפי התאמתם לפורמט, ליתר המשתתפים וגם לשיקולי הרייטינג וההפקה. על אחת כמה וכמה נאמר על תוכנית האח הגדול, שהליהוקים הגדולים שיצרה הפכו משתתפים מסוימים לדמויות איקוניות ובלתי נשכחות. אחת הדמויות האלו היא הדייר חזי חיים, שלמרות הוותק המועט שצבר מעל המסך, פיזר אחריו אבק כוכבים משמעותי עד לאקורד הסיום ואפילו גם אחריו. הנה כל הסיבות שבגללן האח הגדול לעולם לא ישכח את הדייר חזי חיים:

 

מתמודד בולט ואכפתי

כבר מהרגע הראשון של חזי בבית הוא הפך לדייר בולט ומלא כריזמה. הוא הצליח ליצור בזמן קצר שיחות איכותיות עם מרבית הדיירים ושמר כל הזמן על אווירה טובה. במשימות התבלט חזי כשהתאמץ לעמוד בכל מטרה לטובת התקציב השבועי ואף היה לזה שברוב הזמן דאג לנהל אותו. הוא הקפיד להיות קשוב לצרכי הדיירים ונטל עליו את אחד התפקידים הקשים ביותר באופן אישי באח הגדול. בנוסף, לא הדיר חזי את רגליו גם מאזור המטבח ודאג לבשל וליצור ארוחות לכל דיירי הבית. האופי הרגוע אך מסקרן, החכמה והקשר החם עם הדיירים העניק לחזי מקום מיוחד בליבו של האח הגדול. הוא אף נבחר ברוב קולות לראש הבית מבין שלושה מועמדים בולטים (יחד עם אביחי אוחנה ושם ברדוגו) וקיבל החלטות שנגעו לעתידו של הבית, גם לאחר הדחתו.

 

הצופים רוצים עניין, אבל גם שקיפות

נהוג לומר שמתמודדים מסוימים מתבלטים כשהפקת התוכנית מזהה בהם את הפוטנציאל. במקרה של חזי, זו לא רק החיבה שרכש בבית האח הגדול אלא גם התמיכה החיצונית של הקהל שהתעניין במוצא פיו. לאור המגמה בתוכנית האח הגדול לרכוש אהדה מוגברת כלפי מתמודדים כנים ושקופים עם הקהל בבית (כמו למשל המתמודד שי חי בעונה שקדמה לזו שבה השתתף חזי או טל גלבוע), סומן חזי ככוכב שמסוגל להעפיל בקלות לגמר. אפשר להוסיף ולומר שגם ההתקרבות הרומנטית למתמודדת עדן סבן עשתה לו טוב. “אנשים אוהבים לראות זוגיות על המסך” אמרה פעם מתמודדת העבר נופר מור ובמקרה הזה היא בהחלט צודקת: שני אנשים זרים שמוצאים מכנה משותף הודות לשיחות כנות ודאגה זה לזו, משקפת המון ערכים חיוביים אצל אותם אנשים.

 

מהירידה במדרגות ועד ההדחה: חזי חיים סלל את הדרך להמשך העונה

בין אם זו משימת הבחירות שפיצלה את הבית ובין אם קבלת ההחלטות לטובת כולם בנוגע לתקציב – אין ספק שלחזי חיים חלק גדול מאוד בסלילת קווי העלילה של העונה השמינית של האח הגדול והוא הותיר את חותמו מפרק הפתיחה ועד ההכרזה על הזוכה. גם את הדחתו המפתיעה לקח חזי בקלילות האופיינית לו וציין שלא רק העניין והאקשן מדברים, אלא שחשוב מאוד לשמור גם על אווירה טובה.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם